پل عابر پیاده

همه چیز درباره پل فلزی روگذر عابر پیاده

نصب پل عابر پیاده در نقطه پرخطر تنکابن

عقیل عشوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنکابن از خرید و آغاز نصب یک دستگاه پل عابر پیاده در کمربندی فردوسی شرقی این شهر خبر داد و افزود: این پروژه براساس درخواست عموم ساکنان محله پسکلایه و شهرک گلسرخی در کمربندی فردوسی شرقی به دلیل بروز حوادث متعدد و تصادفات فراوانی که منجر به جرح شدید و حتی تلفات جانی شده است توسط شهرداری خریداری و درحال نصب آن برای رفع مشکل مردم هستیم.

شهردار تنکابن اظهار داشت: هم‌اکنون در محدوده شهر دو دستگاه پل عابر پیاده با مشارکت شرکت‌های تبلیغاتی نصب و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود: پروژه احداثی پل عابر پیاده جدید به‌دلیل قرار گرفتن در نقطه‌ای از شهر که دارای چشم‌انداز مناسبی برای تبلیغات نیست، نتوانست علاقه و رغبت شرکت‌های تبلیغاتی را برای مشارکت به خود جلب کند و شهرداری برای حل این مشکل با طرح این پروژه در جلسه مصوبات شورا و طی موافقت این نهاد، یک دستگاه پل عابر پیاده را با هزینه شهرداری خریداری و در این نقطه پرحادثه اجرا و راه‌اندازی می‌شود.

عشوری با اشاره به اینکه پروژه‌ مورد نظر در مرحله اجرای فنداسیون است، افزود: این پل با توجه به جدیت شهرداری برای رفع مخاطرات و افزایش ضریب امنیت جانی شهروندان تا قبل از پایان تیرماه جاری تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اظهار داشت: با توجه به مخاطراتی که برخی از نقاط شهر در سطح جاده‌های برای عابران پیاده دارد در صورت وجود پل عابر پیاده مردم حتماً برای حفظ سلامتی از آنها استفاده کنند و در غیر این صورت با احتیاط و بدون عجله از عرض جاده‌‌ها و از نقاط خط‌کشی شده ویژه عابران پیاده رفت و آمد کنند

تاریخ ارسال: چهارشنبه 4 تیر 1393 ساعت 21:47 | نویسنده: علیرضا شهبازکیا | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.