X
تبلیغات
رایتل

پل عابر پیاده

همه چیز درباره پل فلزی روگذر عابر پیاده

نصب پل عابر پیاده در نقطه پرخطر تنکابن

عقیل عشوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنکابن از خرید و آغاز نصب یک دستگاه پل عابر پیاده در کمربندی فردوسی شرقی این شهر خبر داد و افزود: این پروژه براساس درخواست عموم ساکنان محله پسکلایه و شهرک گلسرخی در کمربندی فردوسی شرقی به دلیل بروز حوادث متعدد و تصادفات فراوانی که منجر به جرح شدید و حتی تلفات جانی شده است توسط شهرداری خریداری و درحال نصب آن برای رفع مشکل مردم هستیم.

شهردار تنکابن اظهار داشت: هم‌اکنون در محدوده شهر دو دستگاه پل عابر پیاده با مشارکت شرکت‌های تبلیغاتی نصب و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود: پروژه احداثی پل عابر پیاده جدید به‌دلیل قرار گرفتن در نقطه‌ای از شهر که دارای چشم‌انداز مناسبی برای تبلیغات نیست، نتوانست علاقه و رغبت شرکت‌های تبلیغاتی را برای مشارکت به خود جلب کند و شهرداری برای حل این مشکل با طرح این پروژه در جلسه مصوبات شورا و طی موافقت این نهاد، یک دستگاه پل عابر پیاده را با هزینه شهرداری خریداری و در این نقطه پرحادثه اجرا و راه‌اندازی می‌شود.

عشوری با اشاره به اینکه پروژه‌ مورد نظر در مرحله اجرای فنداسیون است، افزود: این پل با توجه به جدیت شهرداری برای رفع مخاطرات و افزایش ضریب امنیت جانی شهروندان تا قبل از پایان تیرماه جاری تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اظهار داشت: با توجه به مخاطراتی که برخی از نقاط شهر در سطح جاده‌های برای عابران پیاده دارد در صورت وجود پل عابر پیاده مردم حتماً برای حفظ سلامتی از آنها استفاده کنند و در غیر این صورت با احتیاط و بدون عجله از عرض جاده‌‌ها و از نقاط خط‌کشی شده ویژه عابران پیاده رفت و آمد کنند

تاریخ ارسال: چهارشنبه 4 تیر 1393 ساعت 21:47 | نویسنده: علیرضا شهبازکیا | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.