پل عابر پیاده

همه چیز درباره پل فلزی روگذر عابر پیاده

همراهی شهروندان نقش زیادی در روانسازی ترافیک دارد

http://s5.picofile.com/file/8115488984/1k6501.jpg

 

سنندج - ایرنا - معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار سنندج گفت: همراهی شهروندان با مسوولان، در روانسازی ترافیک در سطح شهر بسیار تعیین کننده است.

بهنام عمو رضایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: توجه به علایم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای داخل شهر و رعایت آن از سوی شهروندان، موثرترین اقدام در رفع مسایل ترافیک شهری است.

وی استفاده هرچه بیشتر شهروندان سنندجی از وسایل حمل و نقل عمومی را یکی دیگر از راه های همراهی و تعامل شهروندان در روانسازی ترافیک اعلام کرد.

او از آغاز برنامه های آگاهسازی شهروندان در امور ترافیکی با همکاری حوزه های ترافیک و امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری خبر داد و اظهار کرد: در جهت درونی کردن فرهنگ ترافیک، در زمینه تهیه فیلم و بروشورهای اطلاع رسانی فعالیت های خوبی شروع شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار سنندج اجرای تعداد قابل توجهی طرح هندسی و نصب پل های عابر پیاده را بخشی دیگر از فعالیت های حوزه ترافیک شهرداری اعلام کرد و افزود: بدون همراهی و تعامل شهروندان، این فعالیت ها، تاثیرات زیادی در کاهش ترافیک نخواهد داشت.

وی با اشاره به نصب پل عابر پیاده شهرک گریزه گفت: این پل بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان و با هزینه 400 میلیون ریال نصب شده است.

عمو رضایی خط کشی معابر را یکی دیگر از برنامه های حوزه ترافیک شهرداری خواند و افزود: در سال جاری 60 هزار متر خط کشی طولی در خیابان های اصلی شهر صورت گرفته و بزودی مابقی خیابان های سطح شهر هم خط کشی خواهند شد.

وی نصب 600 عدد علائم استوانه ای، 120 مورد نصب تابلو علائم، پرچمی و مسیرنما و نصب 20 خط سرعت گیر را از دیگر اقدامات این معاونت در سال جاری عنوان کرد.

برنامه های ترافیکی شهرداری سنندج از سوی شورای ترافیک شهرستان مصوب می شوند و شهرداری تنها مجری این طرح ها است.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با 450 هزار جمعیت دارای سه منطقه و چهار ناحیه شهرداری است

تاریخ ارسال: یکشنبه 18 خرداد 1393 ساعت 14:18 | نویسنده: علیرضا شهبازکیا | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.